MEDKUR – Poradnia dla dzieci i dorosłych

MEDKUR – POZ to przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej, która dba o zdrowie całej rodziny. Nasza placówka od ponad 20 lat świadczy usługi medyczne dla pacjentów z Bielska-Białej. Poradnia dla dorosłych mieści się w dobrze skomunikowanym punkcie miasta – na ulicy Reymonta 5, natomiast placówka dla dzieci mieści się nieopodal ronda Hulanka, przy ulicy Mikołaja Reja 18.

Każdego dnia do Państwa dyspozycji jest grono lekarzy specjalistów – pediatrów, internistów oraz lekarzy rodzinnych, a także zespół pielęgniarek i położna środowiskowa. W Poradni MEDKUR przeprowadzamy okresowe bilanse dzieci, obowiązkowe i nieobowiązkowe szczepienia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także myślimy o profilaktyce i prozdrowotnych działaniach dla naszych pacjentów. Możecie także wykonać u nas lub w placówkach, z którymi współpracujemy, podstawowe badania laboratoryjne, badanie EKG oraz USG. Badania wykonujemy w godzinach pracy przychodni, dzięki czemu każdy może wybrać dogodny dla siebie termin wizyty.

Zapraszamy bielskich pacjentów do wyboru Poradni MEDKUR – POZ oraz składania deklaracji wyboru lekarza, położnej i pielęgniarki w naszej placówce. Deklarację możecie Państwo pobrać z naszej strony – zakładka DLA PACJENTA i złożyć osobiście lub za pomocą Internetowego Konta Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl