Aktualności

ŻYCZENIA WIELKANOCNE!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.Niech ta Wielkanoc będzie dla Nas wszystkich zapowiedzią odrodzenia pokoju na świecie i nadzieją na lepsze, spokojne i pomyślne czasy.Niech nigdy nie zabraknie Wam tego, co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości i bezpieczeństwa!
Czytaj dalej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam Drodzy Pacjenci dużo zdrowia, radości i rodzinnego ciepła oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku!
Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie postępowania

Rozstrzygnięcie postępowania dotyczącego zakupu sprzętu elektronicznego i komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu .:„Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanymz Funduszy Europejskich zostało umieszczone w zakładce Projekty Unijne.Zapraszamy do zapoznania się.
Czytaj dalej

ZAPROSZENIE!

Zapraszamy do składania ofert w ramach zapytanianr 1/E-POZ/2023Zakup sprzętu elektronicznego i komputerowego oraz oprogramowaniaw ramach projektu .: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.08.2023 do godz. 13:00 w sposób wskazany w zapytaniu ofertowym.Szczegółowe informacje w zakładce Projekty Unijne
Czytaj dalej

Zapraszamy do przedstawienia oferty cenowej na oprogramowania w ramach programu„Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia”.

Szanowni Państwo,Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDKUR L-P” SP. z o.o. w Bielsku-Białejzaprasza do przedstawienia oferty cenowej na oprogramowania w ramach programu„Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia”.Szczegóły w zakładce Projekty Unijne
Czytaj dalej

UWAGA!

Dnia 08.08.2023 roku (wtorek) w godzinach od 08:00 do 10:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu.Telefon stacjonarny nie będzie z tego powodu działał. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt pod numerem 513-978-086.
Czytaj dalej

UWAGA!

Dnia 13.06.2023 roku (wtorek) w godzinach od 09:00 do 11:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu.Telefon stacjonarny nie będzie z tego powodu działał. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt pod numerem 513-978-086.
Czytaj dalej

Profilaktyka chorób układu krążenia (CHUK)

Program realizowany jest według zasad określonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i jest skierowany dla osób w wieku 35-65 lat.W ramach Programu dokonany zostaje pomiar ciśnienia tętniczego krwi, ocena wskaźnika masy ciała (BMI) oraz wykonane są badania laboratoryjne: poziom cholesterolu (pełny lipidogram – cholesterol całkowity, cholesterol LDL, HDL, trójglicerydy) oraz glukozy we krwi.Na podstawie wywiadu oraz wyników badań laboratoryjnych określony zostanie...
Czytaj dalej

TESTY COMBO

Szanowni Pacjenci, przypominamy, że bezpłatne testy Combo dostępne są w naszej przychodni. Testy antygenowe Combo pozwalają odróżnić choroby o podobnych objawach. Rozpoznanie z jakim zakażeniem mamy do czynienia jest istotne zwłaszcza w sytuacji kiedy stan chorego się pogarsza i wymaga interwencji lekarskiej, a czasem także pobytu w szpitalu.Warto zidentyfikować , czy chodzi o grypę, koronawirusa czy RSV. Wynik pomoże specjaliście...
Czytaj dalej

ŻYCZENIA WIELKANOCNE!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"!
Czytaj dalej